Her geçen gün gelişen Türkiye’nin en büyük tarımsal veri tabanı..

Şartlar ve Koşullar

1. SATIŞ ŞARTLAR

Bu şartlar ve koşullar dökümanı agrimetre.com (Agrimetre)’un web sitesinden sunduğu dijital ürün ve hizmetleri kapsamaktadır. Dijital servislerimizden faydalanamadan önce bu dokümanı okumalısınız. Ürünlerimizden veya hizmetlerimizden herhangi birini satın alarak, bu şartlar ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Bu anlaşma, Agrimetre’nin, aşağıda belirtilen ve bu anlaşmanın sona ermesiyle devam eden bazı yükümlülükler dışında size çevrimiçi ürün ve hizmetleri sağladığı süre boyunca devam edecektir. Agrimetre bu hüküm ve koşulları zaman zaman değiştirebilir. Çevrimiçi ürün ve hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, değiştirdiğimiz şartlar ve koşullara kabul etmiş sayılacağınız beyan eder.

2. SORUMLULUK REDDİ

Agrimetre.com gıda ve tarım verilerinin dijital olarak toplandığı ve kullanıcılarına sunulduğu bir online veri paneli hizmetidir. Agrimetre sağladığı verilerin doğrulu ve her zaman ulaşılabilir olması için her türlü hassasiyet ve özeni gösterecektir. Ancak Agrimetre verilerin doğruluğu ve her zaman erişilebilir olacağını garanti etmez. Kullanıcılar bu gibi durumların olabileceğini kabul eder.

3. YETKİLİ KULLANICI

Bu şart ve koşullarda sitemize girdiğinizi kabul edersiniz. Paneli ve diğer çevrimiçi ürünleri ve hizmetleri kullanma yetkisine sahip olduğunuzu ve bu şartlar ve koşullara uyma kapasitesine sahip olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz. Platformda oturum açmak için kullandığınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi gizli tutmayı ve 3. şahıslarla paylaşmayacağınızı kabul edersiniz.

4. ÇEMRİMİÇİ ÜRÜN VE HİZMETLER

Agrimetre tarafından sağlanan çevrimiçi ürün ve hizmetler, satın alma tarihinde Web sitesinde ve Platformda belirtildiği şekildedir. Agrimetre’nin sürekli gelişim programının bir parçası olarak, çevrimiçi ürün ve hizmetler zaman zaman değişebilir. Agrimetre, bu çevrimiçi ürün ve hizmetleri zaman zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler derhal Platformda bildirildiğinde geçerli olacaktır.

5. HİZMET GEÇERLİLİĞİ VE GÜVENLİK

Tüm Agrimetre sunucuları güvenli ve yedekli bir ortamda yönetilir. Ancak, zaman zaman Agrimetre tarafından size sağlanan çevrimiçi ürün ve hizmetlerde gecikmeler veya kesintiler olabilir. Bu tür gecikmelerden veya kesintilerden Agrimetre’nin sorumlu olmayacağını ve çevrimiçi ürünlerin veya hizmetlerin size geç sunulmasında kaynaklanacak herhangi bir zarardan Agrimetre’nin sorumluluğunda olmayacağını kabul edersiniz.

6. ABONELİK, ÜCRETLER VE ÖDEME

Agrimetre.com 3 tür abonelik seviyesi sunar;

Standart abonelik, ilk abonelik ödemenizi yaptığınız gün başlayan ve bir sonraki yenileme tarihinde abonelik iptal talebi bildirmediğiniz sürece devam eden aylık abonelik temelinde sağlanır. Aylık veya yıllık ödeme usulune göre satılır. Kullanıcılar verileri excel olarak indiremez.

Premium abonelik, ilk abonelik ödemenizi yaptığınız gün başlayan ve bir sonraki yenileme tarihinde abonelik iptal talebi bildirmediğiniz sürece devam eden aylık abonelik temelinde sağlanır. Aylık veya yıllık ödeme usulune göre satılır. Kullanıcılar verilerin tamamını görebilir. Seçili grafiklerde verileri excel olarak indirebilir.

Enterprise abonelik, ilk abonelik ödemenizi yaptığınız gün başlayan ve bir sonraki yenileme tarihinde abonelik iptal talebi bildirmediğiniz sürece devam eden aylık abonelik temelinde sağlanır. Aylık veya yıllık ödeme usulune göre satılır. Bir kısım veriler sizin uygulama ve/veya web sitenize gömülür. Veriler doğrudan sizin kullanımınıza açılır.

Agrimetre tarafından müşterilerine sunulan ücretsiz deneme tekliflerinde Agrimetre, müşterilerin banka kartları ile kaydolmalarını ister. Agrimetre, müşterileri ilk 24 saat boyunca ücretlendirmez. Müşteri ücretsiz denemeyi başladığı andan itibaren 24 saat içinde iptal etmezse, ücretsiz deneme aylık abonelik halinde devam eder.

Tüm ödemeler, Agrimetre’ye agrimetre.com adına yapılır. Aboneliğinizi bir sonraki yenileme tarihinden itibaren geçerli olarak iptal etmediğiniz sürece, yenilemeler de dahil olmak üzere tüm abonelik ücretleri için bu kredi kartına ödemeleri işleme koyma yetkisi verirsiniz. Agrimetre, önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda ücretleri değiştirme hakkını saklı tutar. Aboneliğinizi “Profil” bölümünden istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. (https://agrimetre.com/satis/Account/Manage/Index)

Agrimetre, herhangi bir zamanda bir abonelik faturasının ödenmemesi veya bu şart ve koşulların herhangi birinin ihlali nedeniyle üyeliğinizi sonlandırma hakkını saklı tutar.

7. GERİ ÖDEMELER

Aboneliğiniz sonlandırılırsa veya aboneliğinizi kullanmayı bırakmayı seçerseniz, aşağıdakiler geçerli olacaktır:

Tüm abonelik süresi için ödemenin tamamı alınmışsa, Agrimetre ödenen ücretlerin herhangi bir kısmını veya tamamını iade etme yükümlülüğü altında olmayacaktır. Dijital bir hizmet sunulduğundan veri aboneliği başladığı an kullanıcılar tüm veriyi görebilir ve indirebilir. Tüm abonelik süresi için ödeme tam olarak alınmadıysa geçmiş ve kalan süre için mevcut aboneliğinizi tam olarak ödemekten sorumlusunuz.

8. BİLGİLERİNİZ

Çevrimiçi ürünler ve hizmetler kullanılarak tarafınızdan gönderilen tüm kişisel bilgiler güvenli sunucularda tutulmaktadır. Agrimetre ve tedarikçileri bu bilgilere erişimin gizliliğini korumak ve kısıtlamak için tüm makul adımları atar ve bu bilgilerin hiçbirini yasalarca gerekli olmadıkça kimseye ifşa etmez. Ne yazık ki, İnternet üzerinden hiçbir veri iletiminin tamamen güvenli olduğu garanti edilemez. Agrimetre, bu tür bilgileri korumak için çaba sarf etse de, Agrimetre’ye ilettiğiniz hiçbir bilginin güvenliğini garanti etmez ve garanti edemez ve bize ilettiğiniz bilgilerin riski size aittir.

9. GARANTİ

Agrimetre, doğruluğu, güvenilirliği, zamanında olması, amacına uygunluğu veya herhangi bir bilginin doğruluğu, güvenilirliği, zamanında olması ile ilgili tüm açık veya zımni garantileri, garantileri veya beyanları kapsamaz.

10. SORUMLULUK SINIRLAMASI

Agrimetre, Panel veya diğer çevrimiçi ürünlerini ve hizmetlerini kullanımınızla doğrudan veya dolaylı olarak yaşayabileceğiniz (ihmali dahil), doğabilecek hiçbir zarar veya ziyandan sorumlu tutulamaz. Platformda veya çevrimiçi ürünler ve hizmetler aracılığıyla bulunan veya erişilen bilgilere kullanımınız veya bunlara güvenmenizden kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu tutulamaz.

11. İLETİŞİM

Şartlar ve koşullar konusunda sorularınız info(at)agrimetre.com eposta adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.